Live | Norge | Sverige | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDX | FondForsinkede kurser. Sist oppdatert: torsdag 26. april
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Petrolia 2.283.9472.81%
Norwegian Air Shut... 165.90263.4058.77%
Apptix 0.831.0829.52%
Kværner 13.4017.0026.87%
TGS-NOPEC Geophy... 192.80243.9026.50%
RAK Petroleum 10.0012.6526.50%
Petroleum Geo-Serv... 23.3829.5526.39%
Austevoll Seafood 77.9095.6022.72%
DNO 12.5915.4522.72%
Norway Royal Salmo... 161.80198.0022.37%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Asetek 95.0068.10-28.32%
I.M. Skaugen 1.421.05-25.92%
BW LPG 36.8028.40-22.83%
Cxense 45.6036.00-21.05%
Electromagnetic Ge... 3.332.72-18.32%
Questerre Energy C... 6.675.69-14.69%
Element 5.204.53-12.88%
XXL 80.3070.30-12.45%
Havyard Group 15.7013.80-12.10%
SpareBank 1 SR-Ban... 87.1076.60-12.06%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Element 1.774.53155.93%
DNO 7.2915.45111.93%
BW Offshore Limite... 22.4046.55107.81%
SalMar 200.00383.4091.70%
Wilson 7.6614.5089.30%
Arendals Fossekomp... 2 600.004 840.0086.15%
Aker BP 143.20257.8080.03%
Funcom 12.5522.3478.01%
Odfjell Drilling 19.0033.8077.89%
BerGenBio 23.8041.2073.11%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 9.500.14-98.51%
I.M. Skaugen 9.491.05-88.91%
Elkem 235.0030.97-86.82%
Storm Real Estate 4.930.72-85.50%
Avocet Mining PLC 5.681.59-72.01%
Cxense 102.5036.00-64.88%
Seadrill 6.142.16-64.82%
NEXT Biometrics Gr... 99.0037.90-61.72%
Prosafe 34.5013.90-59.71%
InterOil Exploration... 7.153.04-57.55%

Utforming  |   Hjelp  |   Utskrift
Lokal tid i Norge: 26/04-2018 07:50:39. Ingen åpne markeder