Live | Norge | Sverige | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDX | FondForsinkede kurser. Sist oppdatert: tirsdag 12. desember
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Cxense 36.8057.0054.89%
Element 2.113.2051.66%
NEL 2.793.5627.60%
Solvang 26.4031.0017.42%
Petroleum Geo-Serv... 13.3015.3215.19%
Targovax 14.9517.2015.05%
BW LPG 31.3035.8314.47%
Self Storage Group 13.8515.8014.08%
Sevan Marine 12.8514.5012.84%
Questerre Energy C... 4.835.4512.84%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Norske Skogindustr... 0.670.27-59.70%
I.M. Skaugen 3.702.47-33.24%
Borgestad 81.0054.25-33.02%
DOF 0.860.60-30.23%
SeaBird Exploration 0.320.23-28.12%
Seadrill 3.002.20-26.67%
Havyard Group 15.5011.65-24.84%
InterOil Exploration... 2.652.11-20.38%
Atlantic Petroleum 11.159.00-19.28%
Prosafe 12.5010.10-19.20%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Norwegian Energy C... 102.00284.00178.43%
Odfjell Drilling 14.2534.70143.51%
Songa Offshore 27.0058.00114.81%
Golden Ocean Group 35.9072.05100.70%
Zalaris 29.9057.7593.14%
SAS AB 13.4025.4089.55%
Wallenius Wilhelmse... 30.4056.2585.03%
EVRY 17.8032.1080.34%
Kongsberg Automot... 5.8310.3076.67%
NEL 2.023.5676.24%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 328.004.99-98.48%
SeaBird Exploration 6.970.23-96.70%
Seadrill 31.502.20-93.02%
Farstad Shipping 3.630.28-92.29%
Havila Shipping 1.530.14-90.85%
Norske Skogindustr... 2.880.27-90.62%
Storm Real Estate 4.350.66-84.83%
Skiens Aktiemølle 63.7511.60-81.80%
Hiddn Solutions 10.002.06-79.40%
Polarcus 3.500.80-77.14%

Utforming  |   Hjelp  |   Utskrift
Lokal tid i Norge: 12/12-2017 11:01:26.  Åpne markeder: Oslo Børs, Stockholm, København fondsbørs, Unoterte Norge