Live | Norge | Sverige | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDX | FondForsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 19. september
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Oceanteam 0.691.1059.42%
GC Rieber Shipping 8.7012.0037.93%
Panoro Energy 16.0521.2032.09%
BW Offshore Limite... 48.2563.0030.57%
Storm Real Estate 0.510.6629.41%
Questerre Energy C... 2.533.2528.46%
Insr Insurance Grou... 6.828.7628.45%
NEXT Biometrics Gr... 40.1051.0027.18%
SAS AB 15.8119.7424.86%
Element 1.662.0724.70%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
PCI Biotech Holding 52.5033.55-36.10%
Havila Shipping 9.386.90-26.44%
Solstad Farstad 5.884.69-20.24%
Cxense 44.7036.50-18.34%
Avocet Mining PLC 1.421.18-16.90%
REC Silicon 0.760.64-15.79%
Nordic Nanovector 63.8053.80-15.67%
SeaBird Exploration 2.131.81-14.64%
Asetek 82.5071.70-13.09%
NextGenTel Holding 17.3015.05-13.01%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 4.0521.20423.46%
Wilson 8.8921.80145.22%
Photocure 23.4053.70129.49%
BW Offshore Limite... 27.6063.00128.26%
Aker 312.00670.00114.74%
Link Mobility Group 108.00224.00107.41%
Aker BP 149.30306.40105.22%
Itera 6.5012.5593.08%
Petroleum Geo-Serv... 16.3531.3191.50%
InterOil Exploration... 3.015.6286.71%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
IMSK 5.310.84-84.18%
Elkem 235.0038.89-83.45%
Napatech 23.404.60-80.34%
Thin Film Electronic... 2.941.10-62.59%
Fred. Olsen Energy 9.943.83-61.47%
Questerre Energy C... 8.353.25-61.08%
Havila Shipping 15.006.90-54.00%
Avocet Mining PLC 2.511.18-52.99%
Oceanteam 2.271.10-51.54%
Norwegian Energy C... 298.00150.00-49.66%

Utforming  |   Hjelp  |   Utskrift
Lokal tid i Norge: 19/09-2018 08:07:00. Ingen åpne markeder