Live | Norge | Sverige | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDX | FondForsinkede kurser. Sist oppdatert: lørdag 21. juli
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
IDEX 2.483.6848.19%
Link Mobility Group 172.40224.0029.93%
Wilson 17.9022.8027.37%
InterOil Exploration... 5.236.5625.43%
Panoro Energy 12.5015.6024.80%
Crayon Group Holdi... 17.8021.4520.51%
Sevan Marine 14.5017.3019.31%
Petroleum Geo-Serv... 34.6441.1618.82%
TGS-NOPEC Geophy... 265.30314.0018.36%
Storm Real Estate 0.680.8017.65%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Napatech 12.605.08-59.68%
Seadrill 3.001.98-34.07%
Oceanteam 1.050.73-29.95%
Protector Forsikrin... 66.3049.50-25.34%
XXL 65.8050.00-24.01%
REC Silicon 1.000.77-22.42%
Element 3.032.39-21.12%
Fred. Olsen Energy 7.656.19-19.15%
Shelf Drilling 70.0057.99-17.16%
BerGenBio 41.3034.50-16.46%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 4.2215.60269.67%
Wilson 8.3122.80174.37%
PCI Biotech Holding 21.4054.00152.34%
Petroleum Geo-Serv... 17.0941.16140.84%
Aker 288.00631.00119.10%
Aker BP 140.90281.80100.00%
TGS-NOPEC Geophy... 163.30314.0092.28%
Link Mobility Group 117.50224.0090.64%
SalMar 196.20372.4089.81%
TTS Group 3.506.6489.71%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 4.730.21-95.50%
I.M. Skaugen 7.200.76-89.47%
Elkem 235.0036.60-84.43%
Napatech 25.905.08-80.39%
Oceanteam 3.290.73-77.75%
Avocet Mining PLC 4.001.40-65.00%
NEXT Biometrics Gr... 78.0035.85-54.04%
Thin Film Electronic... 3.901.82-53.33%
IDEX 7.593.68-51.58%
Höegh LNG Holdings 89.0048.90-45.06%

Utforming  |   Hjelp  |   Utskrift
Lokal tid i Norge: 21/07-2018 05:48:02. Ingen åpne markeder