Live | Norge | Sverige | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDX | FondForsinkede kurser. Sist oppdatert: mandag 19. februar
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
BerGenBio 27.8049.3077.34%
TTS Group 4.296.5251.98%
Bakkafrost 308.60374.4021.32%
SalMar 216.40257.8019.13%
Marine Harvest 131.35153.8517.13%
Lerøy Seafood Grou... 39.2145.5016.04%
Kitron 7.498.6515.49%
Wilson 13.4015.4014.93%
Austevoll Seafood 62.6070.3012.30%
Norway Royal Salmo... 128.40143.4011.68%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 0.500.12-76.40%
Oceanteam 1.840.91-50.65%
Archer 12.468.90-28.57%
Storm Real Estate 1.190.85-28.57%
Prosafe 15.0010.94-27.07%
Fred. Olsen Energy 23.5017.55-25.32%
InterOil Exploration... 3.472.69-22.48%
IDEX 5.504.31-21.73%
Electromagnetic Ge... 4.903.88-20.82%
Norwegian Air Shut... 218.00175.00-19.72%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Odfjell Drilling 14.3536.45154.01%
Wilson 7.0315.40119.06%
Element 1.984.00102.02%
BerGenBio 25.0049.3097.20%
TTS Group 3.746.5274.33%
BW Offshore Limite... 20.9036.1572.97%
Kongsberg Automot... 5.489.2668.98%
Songa Offshore 31.5052.2065.71%
Wallenius Wilhelmse... 40.5063.4056.54%
NTS 28.5043.0050.88%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 14.200.12-99.17%
Havila Shipping 207.009.94-95.20%
Norske Skogindustr... 2.190.25-88.58%
Seadrill 16.341.99-87.82%
Farstad Shipping 1.930.28-85.49%
Storm Real Estate 4.600.85-81.52%
RenoNorden 23.604.99-78.86%
Oceanteam 4.170.91-78.23%
I.M. Skaugen 8.711.90-78.19%
Avocet Mining PLC 6.691.80-73.09%

Utforming  |   Hjelp  |   Utskrift
Lokal tid i Norge: 19/02-2018 00:41:54. Ingen åpne markeder